Mgr Agnieszka Czercowa-Bańczyk

Jestem certyfikowaną psychoterapeutką, psychologiem i pedagogiem. Ukończyłam całościowy, czteroletni kurs psychoterapii w Instytucie Terapii Gestalt w Krakowie, posiadającym akredytację European Association of Psychoterapy, European Association for Gestalt Therapy oraz FORGE.

Swoją drogę edukacyjną na bieżąco ubogacam szkoleniami, warsztatami i treningami.

więcej

Ukończyłam długoterminowy kurs psychoterapii dzieci i młodzieży realizowany przez Dolnośląskie Centrum Psychoterapii oraz szkolenia m.in.pracy z ciałem, analizy transakcyjnej, terapii SFA, terapii systemowej, terapii CBT w pracy z osobami niepełnosprawnymi, zastępowania agresji, pracy ze snem i wiele innych.

Od kilkunastu lat czynnie współpracuje z organizacjami pozarządowymi i samorządowymi prowadząc poradnictwo, konsultacje, terapię, treningi i warsztaty. Oprócz pracy indywidualnej prowadzę też grupy terapeutyczno-rozwojowe dla młodzieży i osób dorosłych. Moja działalność zawodowa związana jest z Centrum Pediatrii w Sosnowcu. W doświadczeniu mam również pracę Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej, w Szpitalu Miejskim w Rudzie Śląskiej i innych jednostkach służby zdrowia.

Każdego dnia pracy doświadczam złożoności problemów rodzin i jednostek, co pozwala mi spoglądać z pokorą na proces zmian i utwierdza w przekonaniu, że każdy ma swój czas i tempo rozwoju.

To odkrycie, stało się moim mottem zawodowym. Każdy ma swój czas i tylko zmiana w nim dokonana jest trwała i głęboko przyjęta.
Prowadząc praktykę psychoterapeutyczną przestrzegam Kodeksu Etycznego Europejskiego Stowarzyszenia Terapii Gestalt i korzystam z regularnej superwizji.

Prywatnie jestem mamą dwojga dzieci i pasjonatką samotnego wędrowania Drogami Św. Jakuba.

Mgr Anna Guś-Gałek

Jestem psychologiem, Trenerem Biznesu i Coachem, mocno osadzonym w świecie biznesu. Ukończyłam studia podyplomowe w tym zakresie. Na co dzień pracuję w branży rekrutacyjnej, prowadzę również szkolenia z kompetencji miękkich. Jestem mentorem w programie Top Young100, skierowanym dla 100 najlepszych studentów w Polsce. Pracuję jako psycholog szkolny w szkole podstawowej. Prywatnie jestem mamą trójki dzieci, a pasjonuje mnie odkrywanie tego co ukryte.

Mgr Magdalena Borowczyk

Ukończyłam neurologopedię kliniczną na Śląskim Uniwersytecie Medycznym. Doświadczenie zawodowe zdobywałam w: X-Rehab Gliwickie Centrum Rehabilitacji, Fundacji Śląskie Hospicjum Dla Dzieci Świetlikowo, Centrum Pediatrii im. Jana Pawła II w Sosnowcu- Środowiskowe Centrum Zdrowia Psychicznego. 

więcej
Pracuję z osobami po incydentach neurologicznych, udarach, urazach czaszkowo-mózgowych, pacjentami borykającymi się z następstwami chorób uwarunkowanych genetycznie, osobami po operacjach neurochirurgicznych, pacjentami paliatywnymi. Oferuję możliwość dojazdu do pacjenta.

Mgr Patrycja Matyszczak

Psycholog – diagnosta, pedagog i doradca zawodowy. Ukończyłam studia pedagogiczne na Uniwersytecie Śląskim, studia psychologiczne w WSH oraz doradztwo zawodowe na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie. Od 18 lat pracuje z dziećmi, młodzieżą i ich rodzinami. Pracę zawodową rozpoczęłam w szkole jako pedagog szkolny. Pracowałam z osobami uzależnionymi. Aktualnie pracuję jako psycholog dziecięcy w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej. Zajmuje się diagnozą, terapią oraz prowadzę szkolenia dla nauczycieli i rodziców. W swoje pracy skupiam się na szukaniu supermocy. W końcu w każdym z nas drzemią i warto je odkryć.

mgr Pamela Kierat

Jestem psychologiem, certyfikowanym trenerem umiejętności społecznych TUS. Moja praca skupia się na wsparciu dzieci i ich rodziców w radzeniu sobie z trudnościami. Moim celem jest stworzenie bezpiecznej, wspierającej i empatycznej przestrzeni, w której można wyrazić swoje uczucia i myśli oraz wspólnie zastanowić się nad rozwiązaniem problemu. Stale poszerzam swoje kompetencje biorąc udział w szkoleniach, webinariach, a swoją pracę poddaję regularnej superwizji. Zawodowo jestem związana ze Środowiskowym Centrum Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży przy Centrum Zdrowia Dziecka i Rodziny im. Jana Pawła II w Sosnowcu.

Mgr Maciej Zaremba

Psycholog w trakcie drugiego roku całościowego szkolenia psychoterapeutycznego w Centrum Terapii Poznawczo Behawioralnej w Warszawie. Członek Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej. Doświadczenie zawodowe zdobywał pracując w Ośrodku Pomocy Społecznej, Ośrodku Interwencji Kryzysowej, Domu Dziecka oraz Niepublicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej. Aktualnie związany zawodowo z Dziennym Oddziałem Psychiatrii Wieku Rozwojowego. Prywatnie fan książek i seriali o tematyce fantasy i science fiction.

Mgr Justyna Honcek

Jestem dyplomowanym coachem oraz pedagogiem. Od ponad 20 lat pracuję z osobami dorosłymi, dziećmi, młodzieżą oraz z całymi rodzinami towarzysząc im i wspierając ich w przezwyciężaniu ich trudności życiowych i emocjonalnych. Ponadto prowadzę warsztaty rozwoju osobistego dla kobiet, podczas których inspiruję je do tego by mogły poczuć się dobrze same ze sobą, by potrafiły zaopiekować się sobą i by odkrywały i pielęgnowały swoją kobiecość.

więcej

Poprzez konsultacje oraz spotkania indywidualne i grupowe pomagam klientom zrealizować ich cele, rozwijać się zawodowo i prywatnie oraz zmieniać swoje życie.
Dzięki partnerskiej relacji oraz wzajemnemu zaufaniu wspieram ludzi w rozwoju osobistym. Prywatnie lubię podróże, spotkania ze znajomymi i dobrą muzykę.

Postaw na rozwój, a pokochasz zmiany 🙂

Prowadzę:

 • sesje coachingowe
 • warsztaty rozwoju osobistego dla kobiet
 • treningi i warsztaty dla dzieci i młodzieży
 • konsultacje wychowawcze
 • poradnictwo dla rodziców
 • grupy wsparcia dla rodziców

Mgr Jolanta Żychoń

Prowadzi psychoterapię indywidualną oraz psychoterapię par i rodzin, poradnictwo psychologiczne oraz psychoedukację dla rodziców. Pracuję z dorosłymi oraz dziećmi i młodzieżą. W przypadku osoby nieletniej pierwszą konsultację przeprowadzam z rodzicami lub opiekunami.
Jestem socjolożką, psycholożką, ukończyłam także studia podyplomowe z zakresu mediacji i negocjacji. Jestem w trakcie całościowego szkolenia psychoterapeutycznego w nurcie systemowo-ericksonowskim w Katowickim Instytucie Psychoterapii.

więcej
Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje, uczestnicząc w różnego rodzaju kursach i szkoleniach. Ukończyłam m.in. szkołę trenerów Meritum, dwustopniowe szkolenie z terapii EMDR, trening umiejętności społecznych dla dzieci i młodzieży, trening zastępowania agresji Arnolda Goldsteina, pracę metodą psychodramy oraz wiele innych.

mgr Natalia Cieplińska

Jestem psychologiem, szczególnie nastawionym na pomoc i wsparcie osób LGBT+. Moja praca magisterska była poświęcona tematyce stresu u osób nieheteronormatywnych i staram się ciągle poszerzać moją wiedzę 🙂 Na codzień mieszkam w Krakowie, gdzie finalizuję doktorat z teleinformatyki, więc spotkania ze mną odbywają się online.
Prywatnie moje serducho poświęcam zwierzętom, jestem wolontariuszką w Małopolskiej Organizacji na Rzecz Natury, gdzie zajmuję się adopcjami psów i kotów.

mgr inż. Izabela Bujak

psycholog, psychoterapeuta i socjoterapeuta w trakcie szkolenia, trener TUS.
Studia psychologiczne o specjalności psychologia kliniczna kończę w Akademii Humanitas w Sosnowcu. Obecnie kształę się w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym na kierunku Socjoterapia, Psychoterapia i Resocjalizacja Dzieci i Młodzieży. Praktyki zdobywałam w Punkcie Terapeutycznym przeznaczonym dla dzieci ze spektrum ASD oraz Przedszkolu Włączającym.

więcej

Tam przekonałam się, że praca z dziećmi to całe moje życie i pasja. Brałam udział w licznych szkoleniach z planowania i organizacji pracy z dziećmi, szkoleniach z obszaru psychoterapii dzieci i młodzieży. Pracę z dziećmi traktuje całościowo – to praca nie tylko z dzieckiem, ale również z rodziną. Rozumiem problematykę dnia dzisiejszego oraz tego, co nas otacza. Sama jestem matką trójki dzieci – wymagających i energicznych; wspieram rodziców w codziennych problemach i trudnościach.
Pragnąc rozwijać swoje zainteresowania i kompetencje ukończyłam różnego rodzaju kursy i szkolenia między innymi:

 • Planowanie i organizacja pracy z dziećmi ze specjalnymi potrzebami,
 • Warsztaty rodzinne
 • Trening Umiejętności Społecznych,
 • Setting w pudełku czyli o psychoterapii psychodynamicznej dzieci,
 • Kot w tarapatach. Rysunek diagnostyczno – terapeutyczny,
 • Terapia Skoncentrowana na Współczuciu dla uchodźców i innych osób, które przeżyły traumę,
 • Rozmowa interwencyjna i wspierająca w pracy z dzieckiem doświadczającym przemocy,
 • Trening czystości – szczęście na nocniku.